חופשת סקי באנדורה – חוויה ממכרת

מאת
התעדכן: נובמבר 6, 2011
3

אהבתי הראשונה לסקי החלה באנדורה. לא שהיו לי תכניות בקשר לאנדורה ולא התכוונתי "לקרוע" את רחבת הסקי, בטח שלא חשבתי שאראה את המסלולים האדומים והשחורים מעבר לסימונם במפת האתר ופעם אפילו חשבתי שהשמות פאל וארינסל הם בכלל שמות של מדריכי סקי ספרדים. במקסימום חשבתי שאראה קצת שלג ואלבש חליפת סקי ורודה.

אבל, כבר בנסיעה מברצלונה לאנדורה (כדי להגיע, עולים על טיסה לברצלונה, ומשם נוסעים להרים), העוברת דרך כפרים יפהפיים, הרגשתי את השלווה והרוגע שהשתלטו על גופי והציפייה לפגוש את הנסיכות היפה רק הלכה וגדלה.
אכן אנדורה מהממת ויפה ממש כמו  נסיכה, תוססת ושלווה גם יחד, צבעונית מצד אחד ולבנה מצד שני.
אני מודה, ברגע שמדדתי את הנעליים בחנות הסקי הקרובה למלון בו לנו נכנסה בי רוח ספורט של אלופה והתחלתי לפנטז איך אני גולשת בהר הכי גבוה.

אחרי ארוחת הבוקר, הלכנו לנקודת המפגש באתר הסקי בארינסל, שם חיכו לנו מדריכים חתיכים ומסוקסים, ומיד נעמדתי עם עוד 6 אנשים בקבוצה של רמת המתחילים עם המדריך המהמם קוסטה שכל חיוך שלו שווה מיליון דולר או לפחות נפילה אחת על הישבן!
אחרי 20 דק' של חימום ובדיחות קרש של קוסטה  יצאנו ל"שטח"  לתרגל על רטוב ולנסות  את צעדינו הקטנים והמגושמים שהפכו למגושמים פחות אחרי 3 שעות אינטנסיביות בהן הרגשתי כל שריר ונפלתי על ישבני. למרות זאת, הרגשתי שהנה זה כמעט קורה ואני כמעט גולשת.

אחרי יום מעייף, אמבטיה חמה וכוס בירה בפאב שליד המלון עם כמה חבר'ה שהכרנו תוך כדי הלכתי לישון עייפה אך מרוצה ומצפה ליום הבא.
מיותר לציין שאחרי יומיים כבר ממש גלשתי , ואחרי שלושה ימים כבר ביקרתי במסלולים האדומים ,עם נגיעה בשחורים, והרגשתי שכבשתי את ההר בשלושה ימים של סקי באנדורה! באותו רגע כבר התחלתי לתכנן את חופשת הסקי הבאה שלי. ללא ספק הייתה זו אהבה ממבט ראשון, ומאז התמכרתי ואני מטפחת את אהבתי לסקי לפחות פעם בשנה!

 גליה הילסנרד

 גליה הילסנרד

 גליה הילסנרד

כתבות אחרונות של  גליה הילסנרד (לחץ לכל הכתבות)

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>